Що обрати?
В цьому розділі ми пропонуємо Вашій увазі інформацію про юрисдикції, що найчастіше використовуються в міжнародному податковому плануванні, про типи й умови ведення діяльності зареєстрованих в них компаній та інших структур, зокрема, офшорних.
Вибравши одну із запропонованих на нашому сайті країн, Ви зможете детально ознайомитися з деякими особливостями корпоративного регулювання, створення компанії, з питаннями оподаткування та бухгалтерського обліку, а також дізнатися про географічне розташування, державну мову, валюту та деякі інші національні особливості країни походження обраної Вами структури.
Оберіть найбільш придатну для Вас групу юрисдикцій
У практиці міжнародного податкового планування зазвичай заведено поділяти всі юрисдикції (офшорні зони і неофшорні юрисдикції) на умовні групи, об’єднані поруч загальних ознак.
Класичні офшори
Перша група — це так звані класичні офшори або офшорні зони (можливий наступний варіант написання: офшор, офшорна зона). Це країни, що надають зареєстрованим у них компаніям, що не ведуть діяльність на їх території, повне звільнення від будь-яких податків в обмін на невеликій фіксований щорічний збір, і які не потребують складання фінансової звітності. Офшорні зони — це в переважній більшості випадків невеликі «острівні» держави.
Приклади найбільш популярних класичних офшорів:
Багамські острови
Беліз
Бермудські острови
Британські Віргінські острови (БВО)
Кайманові Острови
Маврикій
Маршаллові Острови
Нeвіс
Острови Теркс і Кайкос
Панама
Сейшельські острови
Співдружність Домініки
Юрисдикції з низькими податковими ставками
Друга група — це юрисдикції, де встановлені дуже низькі ставки податків або зовсім надається звільнення від оподаткування при дотриманні певних умов. При цьому існують певні вимоги, які відсутні в класичних офшорних зонах, наприклад, про необхідність ведення та подання фінансової звітності або про необхідність мати як директорів компанії резидентів відповідної юрисдикції тощо.
Приклади найбільш популярних юрисдикцій цієї групи:
Гібралтар
Гонконг
Кіпр
Ліхтенштейн
Мадейра
Мальта
Нова Зеландія
Об’єднані Арабські Емірати
о. Гернсі
о. Джерсі
о. Мен
Сінгапур
Юрисдикції, що надають податкові пільги
Третя група — юрисдикції, що відрізняються респектабельністю більшою чи меншою мірою і (або) надають досить привабливі податкові пільги при дотриманні певних умов.
Приклади найбільш популярних юрисдикцій цієї групи:
Австрія
Великобританія
Німеччина
Данія
Ізраїль
Канада
Латвія
Люксембург
Нідерланди
США
Швейцарія
Естонія
Ми зробимо для Вас компанію в будь-якій країні світу!
Звертаємо Вашу увагу на те, що, виходячи з поставлених перед нами цілей і завдань, ми можемо створити для Вас офшорні і неофшорного компанії практично в будь-якій країні світу, зокрема, і в тій, яка не вказана вище, оскільки володіємо для цього всіма необхідними навичками і можливостями. На сайті ми пропонуємо Вам лише найбільш популярні варіанти юрисдикцій.
У разі якщо Вас цікавить інформація про інші регіони для створення юридичної особи у формі компанії, партнерства, фонду або в будь-якій іншій формі, ми будемо раді надати її Вам за запитом.
Як правильно: «офшор» або «офшор»?
Сьогодні не існує єдиної думки щодо правильності написання даного слова, з однією літерою «ф» — «офшор», або з двома — «оффшор». Варіант «офшор» виник в побуті значно раніше, ніж він з’явився в офіційних словниках, тому двояке написання слова і його похідних прийнятно, проте в друкованій пресі в значній мірі переважає «офшор».